Klienci instytucjonalni

Oferujemy kompleksową obsługę ITC klientów instytucjonalnych – od przygotowania koncepcji i dokumentacji projektu, poprzez jego realizację i wdrożenia, skończywszy na serwisowaniu, aktualizacji i rozbudowie o kolejne moduły.

Klienci instytucjonalni

Od początku istnienia Sheton Group Sp. z o.o, obsługa klientów instytucjonalnych, stanowiła główny obszar działalności Spółki. Naszym klientom z sektora administracji centralnej i samorządowej oferujemy kompleksową obsługę technologiczną. Naszym wyróżnikiem jest przede wszystkim obsługa posprzedażowa. Istotą działania Shelton Group jest budowa długotrwałej relacji opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.

Nasze portfolio produktów i usług dla klientów instytucjonalnych obejmuje m.in. doradztwo w przygotowaniu dokumentacji technicznej postępowań zakupowych (np. specyfikacja istotnych warunków zamówienia, projekty funkcjonalno-użytkowe, szczegółowe opisy zamówienia); dostawy, montaż i konfigurację sprzętu komputerowego, elementów infrastruktury teleinformatycznej oraz pozostałej elektroniki związanej z IT; dostawę, montaż i konfigurację sprzętu audio-wizualnego, fotograficznego i projekcyjnego.

Istotną część naszych aktywności stanowi także realizacja unikatowych, dedykowanych projektów z rozwiązaniami „szytymi na miarę”. Posiadamy szerokie doświadczenie w tworzeniu totemów i tablic multimedialnych, stacji audio-wizualnych, projekcji 3D, technologii edge belending oraz systemów Virtual Reality (VR).  Poza rozwiązaniami sprzętowymi, dysponujemy także odpowiednim know-how i zasobami kadrowymi do tworzenia dedykowanego oprogramowania oraz aplikacji. Nasi deweloperzy nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami funkcjonalno-użytkowymi oferowanego przez nas oprogramowania.